Test z lektury felix net i nika trudny

Pobierz

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 2.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa 3. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnienia .LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Osadź.. Skomentuj.. Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów 4.. Jetzt portofrei bestellen!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym..

... Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi."

Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Jak miał na imię pies Felixa?Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaBohaterowie lektury - ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Sortowanie według grup wg Kamilwrzesniews Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi TestPlik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Co się stało z rodzicami Niki?.

Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?

Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 6.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Zmień szablon .Rozwiąż test!. Więcej.. Z jakim typem narracji mamy do czynienia w "FNiN"?. Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni Opracowanie: Patrycja Woźniak Scenariusz - plik pdf.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.b) Nad prototypem nowego statku powietrznego z napędem antygrawitacyjnym c) Nad najbardziej zaawansowanym współczesnym mikroprocesorem d) Nad precyzyjnym nanorobotem do operacji neurologicznych.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Rozwiąż test!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Sprawdź się!. trzecioosobowym, ale liczby mnogiej.. trzecioosobowym, drugoosobowym, .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Zablokuj Zgło ...Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. pytanie 1 z 15.. Polub.. Quiz w Poczekalni.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij Udostępnij wg Email13.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Masz miejską czy wiejską osobowość?Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak miał na nazwisko Net?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!. 17) Na jakie zajęcia dodatkowe uczęszczali Felix, Net i Nika?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. chomik8.. Jan Brzechwa, Akademia pana Kleksa Opracowanie: Agnieszka Łuczak Scenariusz - plik pdf.. .Test z części 1-2, czyli .. Sprawdź swoją wiedzę!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1..

Charles ...Rozwiąż quiz i sprawdź czy pamiętasz lektury szkolne i ich bohaterów.

Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. Rafał Kosik; Bolesław Prus; René Goscinny; Sprawdź się w poniższych tematach: Trudne słowa w języku polskim.Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi .. Odpowiedz.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. e) Nad robotem pielęgniarzem.. Kim z zawodu jest mama Neta?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Edytuj elementy.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Played 0 .1 Kosik Rafał Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn Dotychczas w serii ukazały się: 1.. Szukaj.. Autorem cyklu ,,Felix, Net i Nika" jest .. Education.. Czy uda Ci się uzupełnić tytuły lektur szkolnych brakującymi słowami?Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: this game to review Education.. Motyw.. Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności 5..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt