Wiersze dla ukochanej żony

Pobierz

Bo jesteś Piękna.. Ocena użytkowników: / 105.. « poprz.. Daję Ci siebie, bo kocham Ciebie.. Każdy z pewnością znajdzie wśród nich odpowiednią sentencję dla siebie.. Bez Twojego uśmiechu.. Dla Ciebie żyję ja.. Potrzebuję twojej Miłości do Mnie.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowieA kiedy będziesz moją żoną, umiłowaną, poślubioną, wówczas się ogród nam otworzy, ogród świetlisty, pełen zorzy.. Dla Ciebie serce me drży.. mój język Ci w usta wpadnie.Moja ukochana z okazji urodzin życzę Tobie uśmiechu na twarzy każdego dnia, patrzenia na świat przez różowe okulary, tylko szczęśliwych dni oraz niech każda chwila spędzona ze mną dawała Ci radość i na zawsze pozostawała w Twojej pamięci.. Życzę nieziemskiej przyjemności, wewnętrznej harmonii i duchowego szczęścia.. Okryję nas skrzydłami.. Feb 12, 2021Sep 29, 2020Dla kochanego Kamila (chmureczki), na zawsze kochająca…Kocham Ciebie tak, jak dawniej Choć z mych oczu płynie łza.. By życie Twe było kwiatami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek.Z najpiękniejszych dni, Twój obraz mi się śni.. Kocham Twoja rączkę małą.. Droga Żono, Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata, Dla Ciebie ciepło słonecznego lata, Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie, Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie, Dla Ciebie kwiatki kolorowe, I marzenia deserowe.. Choć z mych oczu płynie łza.. Feme_ Wiersz 26 maja 2010 roku, godz. 20:55 1,0°C Dla kochanej mamy..

Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: dla ukochanej - wiersze.

i położy się między nami.. W dniu tak uroczystym, w dniu Twojego święta, składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam.. Kocham twoje Ręce, oczy, Nogi i usta.. Życzę bardzo jasnego dnia, kochanie, Z mnóstwem uścisków i okrzyków!. Kocham Ciebie tak, jak dawniej.. Twe usta są promieniem mej duszy.. Kocham cię tak Pięknie i ładnie.. Chcę, aby Twój mały świat był pełen radosnych emocji i szczerych uśmiechów.. Śpij spokojnie kochanie.. Bo Miłością mą jesteś Ty.Świt jest tak jasny.. Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne.. Bo ja Kocham Ciebie całą.. Kocham kolor Twoich włosów.. Noś mnie przy sobie, bo chcę być przy Tobie.. W dniu Twojego święta życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności.. Miłość jest silna i delikatna.Kategoria: Wiersze dla mojej żony Barbary.. maba Wiersz 11 czerwca 2022 roku, godz. 22:22 44,8°C BlaskMay 9, 2021Mar 25, 2022Życzenia urodzinowe dla żony .. pragnę do.Piękne wierszyki imieninowe dla żony - W dniu tak uroczystym, w dniu Twojego święta.. Jesteś dla mnie wszystkim:Kocham Cię nad życie, a gdy Cię nie widzę to się mocno smucę.. Dla Ciebie płynie ma łza.. Ale jednej rzeczy nie mogę, to udawać, że nie kocham Cię!. Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!. Położę się obok Ciebie.. Mogę udawać szczęście, kiedy czuję się źle.. Kocham kolor Twoich oczu..

***...Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: dla ukochanej - wiersze.

Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!. Rozwonią nam się kwietne sady, pachnąć nam będą winogrady, i róże śliczne, i powoje całować będą włosy twoje.. Bez Twojego uśmiechu Bez Twojego oddechu Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Niech otulają Cię ciepło i miłość!. Dzień dobry!. którą związani jesteśmy w wierności.. Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.przeze mnie Kochana!. Ocena użytkowników: / 44.. Od rana do południa od popołudnia do wieczora Ty jesteś gwiazdą To zawsze świeci.. nast.. ja przylecę do Ciebie w środku nocy.. Niech los, co ma najlepszego,1 day ago2 days agoFeb 14, 2022Gratulacje z okazji urodzin, moja ukochana Dziewczyno!. Mogę udawać uśmiech, kiedy jest mi smutno.. Słaby Świetny.. Dawaj ciepło rodzinie i przyjaciołom Tego dnia na Ziemi pojawiła się piękna dziewczynka.. idź już spać, mały aniołku, bo nie wyśpisz się.. A Twe oczy ukazują świat, który uczy: Żyć, wierzyć, kochać i trwać w miłości.. Piszę teraz bo Cię kocham Piszę teraz bo me serce szlocha Piszę żeby życzyć dobrej nocy Piszę żeby do snu Cię ułożyć Piszę bo Cię kocham szalenie I może kiedyś się z Tobą ożenię.Dec 10, 2020Wyznania miłosne.. Bez Twojego oddechu..

... Zapalają dłonie ukochanej kobiety, To początek, wszystko i koniec.

Pójdziemy cisi, zamyśleni, Wśród złotych przymgleń i promieni, pójdziemy wolno alejami, pomiędzy drzewa, cisi, sami.Dla kochanego Kamila (chmureczki), na zawsze kochająca….. Ks od dziś do jutra, Teraz i na zawsze Nasza miłość będzie coraz lepsza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt