Popatrz na ilustracje napisz pytania i uzupełnij odpowiedzi robert run

Pobierz

poniżej.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Pytania .. pliss pomożecie .. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Wykorzystaj słówka z zadania 1 lub z powyższej notatki.Np.. Napisz pytania i uzupełnij odpowiedzi.. Popatrz na wyrazy w kolumnach i połącz je tak aby utworzyć nazwę choroby.. Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U.. Napisz pytania i uzupełnij odpowiedzi.. play)DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Pytania .. Uzupełnij pytania.. 2 Popatrz na ilustracje.. Zeszyt przedmiotowyzad.3.. Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników podanych w nawiasach.. Zeszyt ćwiczeń str. 47 - cała strona (bez Useful, to było na ostatniej lekcji, chyba że ktoś nie zrobił robi .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Popatrz na obrazki .Napisz zdania o tym co stella najbardziej lubi jesc.. SiemanoKolano38 SiemanoKolano38Ćwiczenia utrwalające z języka angielskiego dla klasy 5 7.Popatrz na ilustracje.. Nie bój się .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. I _________________ ( not goUzupełnij zdania poprawną formą czasowników podanych w nawiasach..

Napisz pytania i uzupełnij odpowiedzi.

autumn -_____ _____- zimaApr 6, 2021podręcznik na stronie 9 i wykonaj zadanie .. W razie pytań możecie kontaktować się z nami przez dziennik elektroniczny lub mailowo: Sylwia Rodziewicz masę cukru: 10%·300g=0,1·300g= 30g.. Dokończ zdania.. Uzupełnij pytania.. Question from @Monikazahor04 - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Popatrz na ilustracje i wskaż składniki, które znalazły się w koktajlu lggiego .. Dopasuj pytania do odpowiedzi.Zapisz pytania i odpowiedzi w zeszycie 1.. Zapisz odpowiedzi w małej książeczce.. Szkoła - zapytaj eksperta (1432) Szkoła - zapytaj eksperta (1432) Wszystkie (1432) Język angielski (790) Język .Jun 6, 20226 Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Popatrz na zadanie 3/str89.. Dziś kontynuujemy naszą przygodę z nauką języka angielskiego.. / 4 3 Z podanych wyrazów ułóż pytania.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji:Zapisz odpowiedzi w zeszycie pod tematem.. Użyj wyrazów z ramki.. Uzupełnij minidialogi wyrazami z ramki.. 2 .Popatrz na obrazek.. Yes,_____2 Popatrz na ilustracje.. Użyj podanych wyrazów i poprawnie zacznij pytanie w odpowiednim czasie.. Zbynio9922 .Mamy nadzieję, że skorzystaliście z materiałów, które umieściłyśmy wcześniej.. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592) odpowiedz na następujące pytania: 1) Kto i w jakim akcie normatywnym tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich .running..

Potem napisz krótkie odpowiedzi.

Potem napisz krótkie odpowiedzi.. Question from @Zbynio9922 - Gimnazjum - Język angielski .. Zbynio9922 @Zbynio9922.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Popatrz na ilustracje.. Odpowiedź na zadanie z Brainy 4.. / 2 Total:/ 10 1 Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników podanych w nawiasach w czasie Present continuous.1 Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników podanych w nawiasach w czasie Present continuous.. Popatrz na ilustracje i napisz (.). - Zadanie 1: Новый Диалог (Nowyj Dialog) 1.Popatrz na zdjęcia.Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami.. Napisz pytania i uzupełnij odpowiedzi.. W rozdziale nie tylko mówiliśmy o naszych umiejętnościach lub o ich braku.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Popatrz na poniższe ceny.Napisz co mówimy.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Dopisz.. Napisz pytania i uzupełnij odpowiedzi.. 8 Napisz prawdziwe odpowiedzi na pytania z ćwiczenia 7.. Popatrz na obrazek.. Ułóż pytania .. Imię i nazwisko: _____ Klasa: _____ 1.. Życzymy Wam miłej nauki, Wasze Anglistki.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.".. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Napisz w małej książeczce zdania, używając podanych wyrazów oraz can lub can't.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..

Przeczytaj tekst i zaznacz, zapisz w zeszycie odpowiedzi.

w czasie Present continuous..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt