Testy lektury sposób na alcybiadesa

Pobierz

Niziurski zmarł 9 października 2013 w Warszawie.81% Charakterystyka Alcybiadesa z lektury "Sposób na Alcybiadesa" 77% Komizm z lektury "Sposób na Alcybiadesa".. Jeśli masz przed sobą test z tej lektury to z tą wiedzą na pewno zdasz.. Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. Alcybiades (Tymoteusz Misiak) był nauczycielem historii w męskim liceum imienia Samuela Lindego i jednocześnie głównym i tytułowym bohaterem powieści Edmunda Niziurskiego pt.: "Sposób na Alcybiadesa".. 2 Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów.. Opublikowano: 10 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 66230.Lektury.. A) Ochota C) Żoliborz B) Wola D) Praga 3.. Sprawdź .. "Sposób na Alcybiadesa" - test 3 "Szatan z siódmej klasy" - test 1Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. xd 2010-06-14 22:09:30 ,, Sposób Na Alcybiadesa '' - lektura 2011-01-05 19:34:45"Sposób na Alcybiadesa" - SPRAWDZIAN Z LEKTURY gr.A 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę.. 6SPONAA - to sposób na Alcybiadesa, czyli tajny sposób na profesora Misiaka - nauczyciela historii zwanego Alcybiadesem.. Lektor Leszek Filipowicz..

83% Komizm z lektury "Sposób na Alcybiadesa".

pomocy .. Sposób na Alcybiadesa - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. Masz świetny pomysł na quiz?. !SPOSÓB NA ALCYBIADESA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SPOSÓB NA ALCYBIADESA pytania1.docx, Sposob na Alcybiadesa I.docPodobnie jak inni uczniowie jest leniwy i pragnie znaleźć sposób, by nie ucząc się prześlizgiwać się z klasy do klasy.. Autor książki "Sposób na Alcybiadesa" - Edmund Niziurski to znany pisarz powieści przygodowych dla młodzieży.. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. Zenon Zasępa - uczeń klasy ósmej, był inteligentny i zdolny, a także podejrzliwy.. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. Test składa się z 15 pytań z lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego.Sposób na Alcybiadesa Wydawnictwo "Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI .. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6. .. Sposób na Alcybiadesa.. Polecane teksty: 84% Śmierć dzieci, młodzieńców; 85% Charakterystyka porównawcza Justyny Orzelskiej i Izabeli Łęckiej.Quizy i testy z lektur szkolnych z liceum i szkoły podstawowej.. Zawiera 24 pytania.. Sposób na Alcybiadesa - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #sposób na alcybiadesa, #test z lektury 12850 x, 2016-01-07 14:40:45klasa 6 Lektury uzupełniające "Sposób na Alcybiadesa" - test 1. ma sie zaczynać tak : w ksiażce pt."Sposób na Alcybiadesa" najbardziej podobał mi sie rozdział w którym too..

Sposób na Alcybiadesa - test znajomości lektury.

A) pani Lilkowska C) pan Żwaczek B) pani Kalino D) pan Ejdziatowicz 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?. klasa 6a) filatelistyką b) historią Powstania Warszawskiego c) rysunkiem d) piłką nożną 27) Sposób na Alcybiadesa został sprzedany za: a) 100 złotych b) 300 złotych c) 25 złotych d) 47 złotych 28) Kiedy rozgrywa się akcja w powieści "Sposób na Alcybiadesa"?Powodzenia:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSposób na Alcybiadesa.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie .Sposób na alcybiadesa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Szkoła podstawowa Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Sposób na Alcybiadesa to relacja o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. Był inicjatorem zdobycia SPONY.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Dostrzegał, że "sposób na Alcybiadesa" działa zarówno na historyka, jak i uczniów.. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, które na pewno czytałeś?.

...Podaj 10 pytań i odpowiedzi na temat lektury ,, Sposób na alcybiadesa?''

Chłopce poszukują idealnego sposobu na "gogów", który zapewniłby komfort bezpiecznego przechodzenia z klasy do klasy, bez przesadnego wysiłku ze strony uczniów.Plik test sposób na alcybiadesa.docx na koncie użytkownika patrykolijnyk • folder Testy z lektur • Data dodania: 13 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Najciekawsza przygoda z lektury ,,Sposób na alcybiadesa" mam napisać najciekawszą przygodę z Alcybiadesa.. .Streszczenie krótkie.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Był kawalerem.Całość kupisz tu: Niziurski "Sposób na Alcybiadesa" audiobook.. Lektura szkolna.. "Sposób na Alcybiadesa .. Do lektury jego powieści przyznają się Jerzy Pilch (który stwierdził: "Literatura, która ma Niziurskiego, nie może być literaturą ubogą"), a także Krzysztof Varga.. Odpowiedz.. Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Zawierał dokładną charakterystykę profesora (wygląd, zainteresowania, choroby, poczucie humoru).Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka).. "Sposób na Alcybiadesa" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -sposob-na-alcybiadesa-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa" ...

Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Quiz Sposób na Alcybiadesa.. Sposób postępowania.. Sposób na Alcybiadesa - test znajomości lektury.. poprzedni następny .. Urodził się 18.08.1899 roku.. Lektury z podziałem na klasy.. Sposób ten pozwalał uczniom bezproblemowo uczestniczyć w lekcjach, zwalniał ich z konieczności "zakuwania".. Henryk Sienkiewicz Janko Muzykant.. Lewis Carroll Alicja w Krainie Czarów -Mitologia .Wydanie Sposobu na Alcybiadesa kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Zawiera 25 pytań.. Pliss pomóżcie .dam najj odpowiedź pierwszej osobie.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Ocena postaci.. Jego utwory cechuje najczęściej wątek sensacyjno - przygodowy, a także absurdalny humor słowny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt