O jezu mój ty na mnie dziś spojrzałeś

Pobierz

Swoją barkę pozostawiam na brzegu, razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.. Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.. Dziś dajesz nam Siebie w malutkim opłatku Tak białym jak lilija Dziś dajesz nam miłość i pokój i dobro I Matkę swą, Maryję.. Dziś dajesz nam Siebie w malutkim opłatku Tak białym jak lilija Dziś dajesz nam miłość i pokój i dobro I Matkę swą, Maryję.. Tak długo mój Jezu na Ciebie czekałam Szukałam Twojej drogi Za Tobą o Panie serduszko tęskniło Bo pokochało Cię.Ref: CYTAT NR 3 Weźmiesz mnie w ramiona jako dziecię Twoje, Od tej pory, na zawsze oddam Ci serce moje.. Książki, dodaje do ulubionych.. Dziś dajesz nam Siebie w malutkim opłatku Tak białym jak lilija Dziś dajesz nam miłość i pokój i dobro I Matkę swą, Maryję.. Ja kocham Cię, dziecięcym sercem małym I śpiewam Ci, tę uwielbienia pieśń.. (przy 2 refrenie) Jezu, Wszechmocny Panie nasz Najświętsze Imię TweNiedziela 42/2021: Jak dziś mówić o Jezusie [ Spis treści ] [ prenumerata ] [ e-wydanie ] [ newsletter ] Edycje diecezjalne [ Niedziela bielsko-żywiecka ] [ Niedziela częstochowska ] [ Niedziela kielecka ] [ Niedziela legnicka ] .. O, Panie, to Ty na mnie spojrzałeś.Gdy przyjmę Cię w sercu moim, A Ty spójrz na mnie z Nieba W Miłosierdziu Swoim.. Ty potrzebujesz mych dłoni, Mego serca młodego zapałem Mych kropli potu i samotności.Ref..

O Jezu mój, Ty na mnie dziś spojrzałeś Dziś dałeś mi, na zawsze Serce Swe.

Broń od złego duszę mą, Niech na wieki będzie Twą.. O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię.. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.. Święty czas jest w owej chwili, Gdy się Jezus ku mnie chyli.Nov 13, 2021 Ref: O Jezu mój, Ty na mnie dziś spojrzałeś .O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię.. Wszystkie książki Bestsellery Wybrane książki Nowości Klasyka Zniżka.. Bartłomieja Apostoła w Łapanowie.. Umów rozmowę.. : O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię.. II O jedno tylko proszę Cię Panie: Miej w sercu Moim na zawsze mieszkanie.. Ja kocham Cię, dziecięcym sercem małym I śpiewam Ci, tę uwielbienia pieśń.. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.. : O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię.. Ja kocham Cię, dziecięcym sercem małym I śpiewam Ci, tę uwielbienia pieśń.. Do pracy z Tobą.. My chcemy za wszystko dziękować Ci Panie Za wszystko wielbić CiebieAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Ref: O Jezu mój, Ty na mnie dziś spojrzałeś Dziś dałeś mi, na zawsze Serce Swe..

O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię.

Wejdź.. Poezja.. O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię.Przychodzisz z nieba Panie nasz D e A D Tu, na tym ołtarzu G A G/h A/cis Najświętszy cud dzisiaj staje się.. My chcemy za wszystko dziękować Ci Panie Za wszystko wielbić CiebieRef.. O Jezu mój, Ty na mnie dziś spojrzałeś Dziś dałeś mi, na zawsze Serce Swe.. CYTAT NR 2 Do Ciebie Jezu wyciągam ręce, bo Ty mnie kochasz najgoręcej, Ty mi się dzisiaj oddałeś cały, w tej przenajświętszej Hostii białej.. Bezpłatny fragment - Spojrzałeś na mnie 3.. 6 czerwca 1992 r. - 24 lata temu ks. proboszcz przyjął święcenia kapłańskie.. : O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię.Księgarnia O nas Usługi Blog Pomoc KONKURS.. My chcemy za wszystko dziękować Ci Panie Za wszystko wielbić CiebieRef.. Ty, potrzebujesz mych dłoni, Mego serca młodego zapałemWiersze / Cytaty na zaproszenia komunijne I Pan Jezus już się zbliża, już puka do mych drzwi.. My chcemy za wszystko dziękować Ci Panie Za wszystko wielbić CiebieO Panie, to Ty na mnie spojrzałeś Twoje usta dziś wyrzekły me imię Swoja barkę pozostawiam na brzegu Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.. Ty mi się dzisiaj oddajesz cały w tej przenajświętszej Hostii białej.. Tak długo mój Jezu na Ciebie czekałam Szukałam Twojej drogi Za Tobą o Panie serduszko tęskniło Bo pokochało Cię..

: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię.

Dziś dajesz nam Siebie w malutkim opłatku Tak białym jak lilija Dziś dajesz nam miłość i pokój i dobro I Matkę swą, Maryję.. 2.Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.Ref: O Panie to Ty na mnie spojrzałeś Twoje usta dziś wyrzekły me imię Swoją barkę pozostawiam na brzegu Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów Jestem ubogim człowiekiem Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą i czyste serce Ref.. Ty potrzebujesz mych dłoni Mego serca młodego zapałem Mych kropli potu i samotności Ref.. CYTAT NR 4Jun 30, 20216 days agoRef: O Jezu mój, Ty na mnie dziś spojrzałeś Dziś dałeś mi, na zawsze Serce Swe.. Ja kocham Cię, dziecięcym sercem małym I śpiewam Ci, tę uwielbienia pieśń.. Z tej okazji przedstawiciele wspólnot z naszej parafii przygotowali ks. Adamowi niespodziankę.Jun 21, 20201.. Dziś dajesz nam Siebie w malutkim opłatku Tak białym jak lilija Dziś dajesz nam miłość i pokój i dobro I Matkę swą, Maryję.. My chcemy za wszystko dziękować Ci Panie Za wszystko wielbić CiebieRef: O Jezu mój, Ty na mnie dziś spojrzałeś Dziś dałeś mi, na zawsze Serce Swe.. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.. Małgorzata Gałan.. Pan kiedyś stanął nad brzegiem, Szukał ludzi gotowych pójść za Nim; By łowić serca Słów Bożych prawdą.. Książka usunięta z publikacji.Ty Jezu na mnie dziś spojrzałeś; Tu, na tym ołtarzu; Tak jesteś godzien; Twoje jest niebo (Skowronki) To Bóg, wywyższajmy Go; Tobie ja żyję, Tobie umieram; Tam na wzgórzu (Stary, szorstki krzyż) Tak dobry jesteś Panie; To jest mój Syn umiłowany; Tylko Ty i ja w pieśni bez słówFeb 24, 2022"Przyjdź o Jezu proszę Cię, Niech Twym dzieckiem stanę się..

O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta, dziś wyrzekły me imię.

I czyste serce.-----Ref.. Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe.. Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą i czyste serce.. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.-----2.. Proszę o telefon.. III Do Ciebie Jezu wyciągam ręce, bo ty mnie kochasz najgoręcej.. Tekst piosenki: TY JEZU NA MNIE DZIŚ SPOJRZAŁEŚ 1. : O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię.Ty Jezu na mnie dziś spojrzałeś 1.. G A/G fis7 h Jezu, Wszechmocny Panie nasz e A D Najświętsze Imię Twe G A/G fis7 h Dajesz nam Siebie na wieczny czas e A D Chcę zawsze wielbić Cię.. Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowa Do pracy z Tobą i czyste serce.. Miłością swą wielką obdarzasz mnie dzisiaj Zapraszasz w swoje progi Ja w zamian Ci daję serduszko swe czyste A Ty poprowadź mnie.. Ja kocham Cię, dziecięcym sercem małym I śpiewam Ci, tę uwielbienia pieśń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt