Opowiadanie moja zimowa

Pobierz

Klaudia zaproponowała, żeby na razie pozjeżdżać z małej górki koło domu, zgodziłam się.. Szybko przypadliśmy sobie do gustu.. Zbiór jest niebanalny, niosący różny przekaz, raz smutny, raz wesoły czy też dający nadzieję.. To właśnie z nim pewnego dnia wybrałem się na spacer do pobliskiego lasu.. Ocena użytkowników: 5.. W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.. ZALOGUJ.. Od tej pory w Lodowej Krainie rządziłyśmy my a czarownica nigdy nie powróciła THE END UWAGI - lepiej to sobie rozwiń i dodaj coś jeszcze , bo ja to wymyśliłam na HIP HIP HURA .Przydatność 60% Napisz opowiadanie, które przyniesie wyjaśnienie tajemnicy statku "Mary Celeste".. Ach, szkoda będzie trochę, jak ją zeżrą.. Tam spędzaliśmy całe dnie na plaży, na której po kilku dniach spotkałem Maćka.. Ja miałem przygotowaną deskę snowboardową.W słoneczny dzień powietrze nad łąką lekko drży i człowiek ma wrażenie, że przeniósł się do innego świata.. Nagle coś się zmieniło.Wybrałem się razem z rodzicami nad morze.. Jest wtedy zimno, a śnieg jest puchowy.Lubię zjeżdżać z górki na sankach, lub brać udział w kuligu.. Chodziłem wieloma ścieżkami, skręcałem w prawo w lewo, aż w końcu doszedłem to pewnej jaskini.. Postanowiłem tam wejść, ponieważ byłem bardzo ciekawski.. Za oknem już jasno, więc godzina jest zupełnie odpowiednia na zakończenie weekendowego wylegiwania się - pomyślała..

Świetną zabawą w zimne dni jest rzucanie się śnieżkami, o ile śnieg się klei.Moja wakacyjna przygoda- opowiadanie.

Przez ten czas miały chodzić na lodowisko i odwiedzać się.. Nudziłam się w domu, postanowiłam więc wyjść z siostrą na dwór, by pojeździć na sankach.. Ja miałem przygotowaną deskę snowboardową.Moja zimowa przygoda opowiadanie dla klasy 3 krótki e. Question from @Agawelk28 - Szkoła podstawowa - PolskiTatuś cię kocha Na balkonie, tym pod mieszkaniem Olgi, dostrzegłam jakąś parę, ale nie byłam w stanie ich rozpoznać.. Byłam zła i rozczarowana.Pewnego pięknego, słonecznego dnia, wybrałem się do lasu, aby wdychać świeże powietrze.. Pierwszy raz na nich byłam i nie czułam się jakoś w nich.Następnego dnia mama i .Bo otóż Opowiadania bożonarodzeniowe to zbiór historii nie byle jakich.. Nagle usłyszałam PLASK.. Po kilku minutach doszedłem do końca.W tym roku śniegu nie było za wiele, Opowiadanie o moich feriach zimowych.. Spacerowaliśmy w pobliżu głównej ścieżki, która prowadziła na plażę.Ferie zimowe Za tydzień miały rozpocząć się ferie.. Było mi cudownie ciepło, czułem, że za chwilę zasnę.. Budząc się Ania, nie wiedziała, że jest tak wcześnie.. Zapraszamy do lektury!. Razem z mamą i tatą wyszliśmy przed dom.. Druga pojechała Anka wystartowała bardzo szybko.Opowiadanie o zimie.. Znajdziemy tu wybitnych autorów skupionych w tym jednym tomiszczu a łączący ich motyw przewodni to najpiękniejsza z pięknych pora roku zima..

Prezentujemy Państwu najlepsze opowiadania, które nasi młodzi czytelnicy nadesłali na konkurs "Moja wielka zimowa przygoda".

Zimą ja i moja koleżanka poszłyśmy dróżką do lasu.Padał śnieżek.Nagle w ogromnych krzakach coś się ruszyło pomyślałyśmy,że to jakiś odważny i potężny dzik .Wlaśnię szłam brzegiem po zimnym i mokrym podlozu , szłam i patrzac sie na wysokie drzewa rozmyślałam.Przydatność 50% Moja wakacyjna przygoda.. zaprosiłam monie do domu .. Pierwszy raz spędzałam je w górach i to był niesamowity czas.Poza kurtkami i ciepłymi ubraniami mieliśmy także kaski, gogle, buty oraz sprzęt narciarski.. ale kiedy usłyszała to kuzynka zaczęły się błagania.kiedy monia to usłyszła powiedziała że dla grzecznego dzieciaka tez się miejsce znajdzie.. Po chwili zjeżdżałyśmy na sankach.. pamietaj ze te wyrazy moga byc uzyte w roznej formie.. Powoli ogarniał mnie przyjemny stan - byłem spokojny i zadowolony z siebie.. REKLAMA Położyłem się wśród kwiatów i zamknąłem oczy.. W ciemni księżyca było widać kontury statku na oceanie.. Poza kurtkami i ciepłymi ubraniami mieliśmy także kaski, gogle, buty oraz sprzęt narciarski.. Prace muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi, podpisane imieniem i nazwiskiem.. Na pokładzie słychać było różne krzyki i piski.. Jednak uległo to pewnej zmianie.. Moje wakacje zaczęły się nieciekawie..

DODAJ + ... ,,Moja zimowa przygoda" Pewnego,jasnego ranka postanowiłam wybrać się z tatą na biegówki (taki rodzaj nartów).

Tegoroczne ferie zimowe były naprawdę niesamowite.. -Szkoda, że nie mam nart- rozmarzyłam się.Moja koleżanka rozbiłą złe zwierciadło .. Zapytała się czy pojadę z nia na łyżwy.. Stwierdziłem, że w grudniu jest tam pięknie i zdobywanie górskich szczytów zimą sprawi mi .Opowiadanie o zimie • Zima • pliki użytkownika renucha przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Jak Zima 06.jpg, Jak Zima 05.jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.29 stycznia 2018 Zapraszamy do udziału w konkursie literackim uczniów klas trzecich, na najciekawsze opowiadanie pt. "Moja zimowa przygoda".. Każdy z nas miał swoją własną walizkę z niezbędnymi rzeczami.. **** Jula wróciła ze szkoły do domu.Moje ulubione zabawy na śniegu Kiedy jest zima uwielbiam bawić się na śniegu.. Z ociąganiem wychodziła z łóżka, czując dziwne zmęczenie, nawet nie zakładając na siebie nic ciepłego pobiegła do kuchni.Kiedy obejrzałam się za siebie zobaczyłam moja przyjaciółkę.. W pewnej chwili wszystko ucichło i statek "Mary Celeste" zniknął z horyzontu.Wypracowania Opowiadanie o moich feriach zimowych | wypracowanie Był piękny, słoneczny dzień..

Różnoraka tematyka ...napisz krotkie opowiadanie o zimie z wyrazami: drozka, ksiazka, wazyc, mozemy, sniezek, odwazny, potezny, kolezanka.

Kłócili się.. W ciągu roku udało mi się odłożyć nieco pieniędzy i wykupiłem pokój w domku wczasowym w Tatrach.. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. Proszę, oceń Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5.. Narty również są zabrane, One ważne niesłychanie,Przygoda, która przydarzyła się mi w ferie.. Okazał się być świetnym przyjacielem.. Pewnego dnia w frie zimowe , Ank, Wiki, Jola, Maciek i Piotrek chcieli zrobić wyścigi w zjeżdzaniu na sankach.Po godzinie 12 spotkli sie Jako pierwszy zjechał Maciek a Jola mierzyła mu czas.. Moja przygoda - Stasiu Otręba W góry czas wyruszyć już, Bo to zima - no to cóż - Biorę rękawiczki, czapkę, szal, I wnet jadę w siną dal!. Był ciemny i ponury wieczór 1 grudnia 1872 roku.. Kiedy wszedłem do jaskini, szedłem cały czas a nie było jej końca.. Topielec - Tak ślachetnej pani tośmy jeszcze we wsi nigdy nie mieli.. Uwielbiam górskie wycieczki.. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt