Film przysięga odcinek 365

Pobierz

Emir nie chce się pogodzić z decyzją Reyhan.May 5, 2022Przysięga odc.. Jest załamana i postanawia przekonać przyjaciółkę do aborcji.. Narin dowiaduje się, że ciąża Reyhan stanowi zagrożenie dla jej życia.. Mdleje, ale nikt jej nie może znaleźć.Jan 29, 2021May 21, 2022Człowiek Meltem kradnie komputer, na który Mert właśnie ściągnął kompromitujący ją film.. Doktor Sevda wyjaśnia Emirowi, jak poważny jest stan jego żony.. 365 z 400 odcinków.. 365 Yemin telenowela Turcja 2019-2020 Narin dowiaduje się, że ciążą Reyhan stanowi zagrożenie dla jej życia.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Narin czuje się coraz gorzej.. Emir udaje, że zgadza się z decyzją żony.. Dziewczyna leży sama w szpitalu i zaraz ma urodzić.. Emir zabiera ją do kawiarni nad morzem.. Kemal i Sehriye też się .Przysięga / Yemin.. Wszyscy udają się tam, ale stan pacjentki wzbudza ich przerażenie.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. Kemal, choć jest mu zimno, unosi się dumą i nie wchodzi do pokoju Narin.. Jest załamana i postanawia przekonać przyjaciółkę do aborcji.. poniedziałek, 8 marca 2021 05:15. piątek, 5 marca 2021 16:05.. TVP 1 - 2021-03-08 05:15. serial obyczajowy.. Narin dowiaduje się, że ciążą Reyhan stanowi zagrożenie dla jej życia.. Melike przekonuje wszystkich domowników, żeby przyjacielsko odnosili się do Reyhan, zamiast ją zasmucać.Wyniki wyszukiwania filmów: Wyniki wyszukiwania programów: Moje wyszukiwania: Przysięga Yemin (2019) dramat | Turcja..

Poprzedni odcinek.

Odcinek 674 Zeznanie Meltem pogrąża Kemala.Cemre nie przestaje myśleć o zemście na Cavidan.. Reyhan zwierza się wujowi ze swoich decyzji.. Potem ma wątpliwości, czy dobrze robi.Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2022 Odcinek 675 Lekarz informuje Emira, że Gulperi powinna robić coś, co pomoże zapomnieć o przykrych przeżyciach.. Melike przekonuje wszystkich domowników, żeby radośnie przyjmowali Reyhan, zamiast ją zasmucać.. Kemal i Sehriye też się tym bardzo przejmują.. Mężczyzna grozi im nożem, ale po chwili postanawia wysłuchać, co mają do.Mar 8, 2021Przysięga - odc.. 665 streszczenie szczegółowe Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Jest załamana i postanawia przekonać przyjaciółkę do aborcji.. [Streszczenie + Zdjęcia] 11 lutego 2021Turkweb .Mar 5, 2021Przysięga, odc.. Narin dowiaduje się, że ciążą Reyhan stanowi zagrożenie dla jej życia.. Gdzie można obejrzeć.. Tulay okłamuje Emira, że Gulperi sprzedaje zioła.. Człowiek Meltem kradnie komputer, na który Mert właśnie ściągnął kompromitujący ją film.Dopiero Narin znajduje w szpitalu młodą kobietę, która ma urodzić za kilka dni.. Narin postanawia znaleźć kobietę, która przeżyła .. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer..

... Przysięga odcinek 365: Emir i Reyhan mówią bliskim o swojej decyzji!

TV .. Przysięga: Odcinek 1x365.. Narin dowiaduje się, że ciążą Reyhan stanowi zagrożenie dla jej życia.. Szukając go pakuje się w kłopoty i grożą mu bronią.. Melike przekonuje wszystkich domowników, żeby radośnie przyjmowali Reyhan, zamiast .Jan 28, 2021Feb 8, 2021Feb 24, 2021Katalog filmów Repertuar kin Premiery i zapowiedzi Ranking filmów Zwiastuny Nagrody Galerie filmowe Dodaj film.. Oya przyprowadza do domu Pelin i tłumaczy jej, że idealnie pasuje do Kemala.Reyhan nie chce powiedzieć mężowi całej prawdy.. OPIS.. Kemal i Sehriye też się tym bardzo przejmują.. Zdesperowany Emir udaje się do szpitala.. Emir obiecuje, że sprowadzi do niej męża.. Wściekły mężczyzna wyrzuca rośliny, które żona nazbierała dla chorego syna sąsiadki.. ODCINEK: 365.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Mar 4, 2021Mar 1, 2021Reyhan bardzo chce pomóc Nuran.. Odcinek; 2020; 42m.. Przysięga: Odcinek 1x365 2020.. Jest załamana i postanawia przekonać przyjaciółkę do aborcji.Katalog filmów Repertuar kin Premiery i zapowiedzi Ranking filmów Zwiastuny Nagrody Galerie filmowe Dodaj film.. Narin chce pomóc Reyhan i szuka informacji o jej dolegliwości wśród lekarzy na całym świecie.. Małżeństwo nie potrafi się porozumieć.. Przeziębiony Kemal nie chce przyjąć pomocy Narin.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Kemal i Sehriye też się tym bardzo przejmują.. Narin, zmuszona przez Oyę, jedzie z Masal do parku.. Reyhan zaczyna pisać pamiętnik.. Więcej o serialu.. Dowiaduje się, że Gulperi była w szpitalu u Ahmeta i prosiła go o wycofanie skargi.. Właściciel ofiarowuje im dwie filiżanki do kawy i składa życzenia.. Jest załamana i postanawia przekonać przyjaciółkę do aborcji.. Odcinek 657: Levent strzela do Kemala i lekko go rani..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt