Wrażenia po przeczytaniu lektury felix net i nika

Pobierz

Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. FELIX SENSATIONS łosoś sardynki w sosie 4x100g.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Cele lekcji: - poznasz fragment powieści "Felix, Net i Nika", - przypomnisz sobie elementy świata przedstawionego i spróbujesz je określić w przeczytanym tekście, - utrwalisz pojęcie fikcja literacka, - przypomnisz sobie, jak się pisze zaproszenie.Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A) Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko .Gdy dzieliliśmy się opiniami po przeczytaniu lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, jeden z uczniów zadał pytanie: Jak to możliwe, że dzieci takie jak my, były takie mądre?. Wiecznie senny, po sprawdzeniu listy obecności albo śpi do końca lekcji, albo czyta książki historyczne z krótkimi przerwami na przysypianie nie interesując się klasą, dzięki czemu Felix, Net oraz Nika mogą się wtedy udawać do Kwatery Głównej.Zgodnie z zapowiedzią, w bieżącym tygodniu LEKTURA FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI 01.06.20r..

Moje wrażenia po przeczytaniu książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi,, były różne.

Skomentuj.. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści.. Nauczyłam się patrzeć na życie optymistycznie, widząc same dobre cechy świata, w którym żyję!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik "Ciekawe życie mają tylko ci, którzy potrafią dostrzec szanse, które ono niesie".. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Podsumowanie lektury 4 maja 2021Muszę opisać wydarzenie które sprawiło na mnie największe wrażenie z lektury felix net i nika oraz gang niewid… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ: • [uczeń] nazywa wrażenia, jakie wzbudza w nim czytany .U gory znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypelniajac test wiedzy, dowie sie ile zapamietala po przeczytaniu lektury.. Po raz kolejny nasze rozważania dotarły do tematu pasji, zainteresowań i predyspozycji oraz… wiary we własne możliwości.Zapas karmy dla Twojego kota!. W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie.. Felix, Net i Nika .Historyk, starszy pan po pięćdziesiątce.. I nie wiem jak to napisać .. 2010-12-13 15:12:09I..

(lekcja on-line) Temat nr 1: Dzielimy się wrażeniami po przeczytaniu lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.

I tutaj właśnie w wyniku serii przypadkowych zdarzeń zawiązuje się ich niezwykła przyjaźń.Jest autorem powieści "Mars", "Vertical" oraz "Kameleon".. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Który z tytułowych bohaterów nosi nazwisko Mickiewicz?. Niezwykłe połączenie świata informatyki i cybernetyki ukazało mi czarujący efekt tejże książki.. Sprawdź.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" jest książką wartą przeczytania, bo jest pouczająca i pokazuje, że żaden dzień nie powinien być dla nas dniem nudnym.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to rewelacyjna książka.. Bohaterami pierwszego tomu z serii są świeżo upieczeni .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to rewelacyjna książka.. Tytułowi bohaterowie powieści to uczniowie pierwszej klasy gimnazjum im.. Podczas szkolenia omowilismy trzy cykle lekcji do lektur z nowej podstawy programowej.Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.. Miejsce zamieszkania 3.. Szkoła 4.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. "Felix, Net i Nika" już na wstępie zachwycają jakością wydania - twarda oprawa, kolorowa wklejka, ładny papier, porządne szycie.. a) Felix b) Net c) Nika 3.Napisz recenzję książki "W pustyni i puszczy " 2012-06-07 13:09:02 wrazenia po przeczytaniu lektury pt " w pustyni i w puszczy " 2011-02-15 20:41:03 Załóż nowy klubFelix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im..

filtry i kategorie 0. książka felix net i nika.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.

Poprawne odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Rafał Kosik.. LeksykonKsiążka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" jest powieścią nierealną, ale pokazuje także przyziemne problemy.. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści.. 5,90 zł.. 68,97 zł.. Zobacz więcej.. Rodzina 5.. Wygląd 6.. Potem, gdy dzieci stwierdziły, że w szkole są duchy to aż sama byłam przerażona.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złCostam‧Zamczysko Strachulców‧Wydawnictwa‧Powieści graficzne.. Wasze ogólne opinie o lekturze.. heylisa 2 lata temu.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet.. Proszę zrobić (najlepiej w zeszycie) notatkę w formie tabeli na temat trojga bohaterów książki według punktów: 1.. Cechy charakteruFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction..

- Bohaterowie lektury - ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .

Udostępnij.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Przygody Tomka Sawyera.. Czas i miejsce akcjiFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Karma dla kota mokra FELIX mix smaków 48x100g.. Na początku, gdy Marcel i Ruben ukradli Felixowi 10-złotowy banktot - byłam ciekawa kim oni są, i czy do końca książki będą kraść.. Sprawdź swoją wiedzę.. Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.TEMAT: "FELIX, NET I NIKA" R. KOSIKA - OMÓWIENIE LEKTURY I. .. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych .Felix, Net i Nika.. Do tego wszechobecne ilustracje.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. 1.W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Imię, nazwisko, wiek 2.. Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i .przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Jakie Wrażenia 2011-01-10 13:51:40 mam zadane żeby opisać wrażenia po przeczytaniu lektury pt. ZADANIA DO OPRACOWANIA PO PRZECZYTANIU LEKTURY: FELIX, NET i NIKA oraz GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI.. 2.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. a) Kraków b) Warszawa c) Wrocław 2.. Zainteresowania, inne informacje 7.. Prezentacja zawiera cały cykl lekcji na temat tej książki.. Niezwykłe połączenie świata informatyki i cybernetyki ukazało mi czarujący efekt tejże książki.. Nauczyłam się patrzeć na życie optymistycznie, widząc same dobre cechy świata, w którym żyję!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt