Cytaty miłosne na dobranoc

Pobierz

Przychodzi czas, gdy "dorosłość" ucisza serce.Sms i wierszyki na dobranoc Jesteś daleko od swojej drugiej połówki?. Jeśli żyję, to tylko we śnie Smucąc, najcichsze moje pragnienia Mówiąc dobranoc.. To, w jakim nastroju zasypiamy, wpływa na jakość naszego snu.Pin na cytaty na dobranoc from czas, że wszystkich serdecznych pozdrowię środkowym palcem i to im będzie łyso!. Zdrowie I Kondycja.. Życie.. Wyjdź poza schematy!. Zanim zaśniesz Złotko, pomyśl o mnie słodko.. Jeśli czujesz wdzięczność, podziękuj jej lub jemu ciepłym, słodkim cytatem na dobranoc lub wiadomością i życz jej dobrej nocy i romantycznych snów.. Teraz SMS na dobranoc to idealne rozwiązanie dla par, które nie mogą spędzić każdego wieczoru razem.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie.. Powiem Ci jeszcze koteczku skrycie że jesteś miłością na całe życie….. Autor: Nieznany Na dobranoc Idzie smsik w drogę bo ja sama przyjść nie mogę.. Tobie oddaje.. *** Gdy już wszyscy śpią I gwiazdy pogasły na niebie Czuję się smutna, Bo brak mi Ciebie!. Wyślij e-mail Facebook 38 Twitter Na dobranoc krótkie słowo, niech się śpi wam kolorowo.. Dla ciebie zrobię wszystko.. Niech Ci noc przyniesie sny, w których będę Ja i Ty!. Każdej nocy śnię o tobie.. A kto tak patrzy, choć sam o tym nie wie,Mistyka Życia zawarta w Cytatach.. Na dobranoc SMSy Na dobranoc Kocham Cię bardzo słoneczko Ty moje,moje serduszko jest tylko Twoje..

jeszcze raz dobranoc!

````` Na dobranoc me kochanie szepnę tylko jedno zdanie: Śpij słodziutko no i mile, Spędzaj ze mną każde chwile.. Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Strona 24 z 81.. Anioły snu niech nad wami czuwają, a z rana słowiki radosne witają.. Czas przed zaśnięciem jest wbrew pozorom jednym z najważniejszych momentów dnia.. Do serca wszedł z radością.. Wyślij kwiaty Życzenia na dobranoc Promienie słoneczka już zgasły.. ale na niebie Tajemne kształty myśli sennych, koloryt roześmianych marzeń, ślady kojących słów i gestów kuszącą słodycz, miłe twarze.. Idzie prosto do Twych drzwi, do pokoju w którym śpisz.Taka wymiana miłosnych SMS-ów na dobranoc to świetny pomysł na porywający, wieczorny flirt ;) Wierszyki na dobranoc - krótkie: Gdy będziesz daleko ode mnie i przyjdzie wieczorna godzina, spytaj się serca, ono Ci powie… kto Cię tak miło wspomina.. ~~Lotta Wiersz 14 listopada 2010 roku, godz. 11:05 7,4°C Miłość na dobranoc Wciąż nie śpię Tęsknota pod łzami moknie .Bez Twojego uśmiechu.. Jeśli zasnę, nie budź mnie proszę Chcąc, w tym świecie trzymaj mą rękę Mówiąc dobranoc.. Zabawny .By cię otulił ciepłem czułością.. nie idź łagodnie!Życzę wam na dobranoc zdolności do porzucenia natrętnych myśli w kąt, niech wam śni się miły ląd, morze, zachód słońca, niech marzeniom nie ma końca..

Autor: MruczekMówiąc dobranoc.

| Smutek rozstania tak bardzo jest miły, | Że by dobranoc wciąż usta mówiły" - William Shakespeare.. Dzień znów się skończy.Dobranoc Skarbie moje, pragnę zawsze być we dwoje, dotykaj, przytulaj, całuj i miłości mi nie żałuj.. "SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.. "Jeśli ktoś życzy ci dobrej nocy każdego dnia, jesteś szczęśliwszy niż tylu ludzi.. Wyślij e-mail Facebook 38 TwitterCiesz się tą kolekcją cytatów na dobranoc dla niego i dla niej i rozjaśnij dzień ukochanej osoby!. 25 stycznia 2017 roku, godz. 00:34 4,2°C.. "Na dobranoc dla Koteczka ciepły kocyk, poduszeczka… Niech Ci przyśni się Misiaczek, który daje Ci buziaczek!. Dziś już pisze Ci DOBARNOC, jeśli spisz przeczytasz rano.Cytaty o miłości po angielsku 31-42.. Dla nas dwojga, dom nie jest miejscem.. Znajdź u nas wierszyki i słodkie SMS dla niego lub dla niej.Na dobranoc 3 całusy: Pierwszy malutki taki słodziutki Drugi gorący taki tęskniący trzeci namiętny najbardziej pamiętny.. Dobranoc słońce, wstań rano i rozprostuj promienie.…Raspberry Myśl.. Śpij spokojnie i słodziutko.. I w końcu jesteśmy w domu.. Bo ja myślę wciąż o Tobie, wciąż istniejesz w mojej głowie.. Jutro znowu się spotkamy, o głupotach pogadamy, a wieczorem przyjdzie czas, gdy pożądanie pochłonie nas.. Śpij spokojnie, śnij kolorowo, niech dobre Anioły czuwają nad Tobą..

"Cytaty miłosne, wierszyki do zaproszeń ślubnych.

39895 | Na dobranoc | Dodał: iwonkabiedronka, 2012-07-31 13:52, punktów: 5.. Wyniki wyszukiwania frazy: powiedz dobranoc - wiersze.. dobranoc, już jesteś senna - i widzę Twój cień na ścianie, i noc jest taka wiosenna.". - Agnieszka Dulny166.. …Dobra dobra noc i przyjemne sny i światło snu.. *** Ciemna nocka już nastała, księżyc i gwiazdy na niebie spotkała.Życzenia na dobranoc Piosenkę Nocy Ci zaśpiewam srebrną od pyłu gwiazd, księżyca i szeptu, co się polem niesie, gdy mrok pomiędzy źdźbła przemyca.. "Wspomnienia czasem nie dają zasnąć, ale bez wspomnień, nie ma czego śnić" - Sławomir Kuligowski.Słodkie wierszyki na dobranoc dla Twojej Laski.. Bez Twojego oddechu.. Oddam Ci cały mój świat.Optymistyczne Cytaty Na Dobranoc.. 169.Piękne cytaty na dobranoc "Noc, to taka dobra przyjaciółka, której możesz zwierzyć się ze wszystkiego, a dzień, to zwykły znajomy z którym często zmagasz się uważając, by nie powiedzieć za dużo.Chociaż słońce jest przygnębione widząc, jak odchodzisz, księżyc może cieszyć się z Tobą całą noc. ". Słodkich Snów!. Przychodzi czas, gdy "dorosłość" zamyka mi usta.. :* SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.1.. *** Kiedy.. "Dobranoc, luby!. Pomyśl sobie o mnie tak słodko i miło, żeby w twym serduszku ciepło się zrobiło:-) Dobranoc:*" 2..

Wyniki wyszukiwania frazy: powiedz dobranoc - wiersze.

Wspierające, dodające otuchy złote myśli, które warto przeczytać nie tylko dla siebie, ale również przesłać bliskim.Dobranoc.. Miłość to najprostsze uczucia.. Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce.. Jeśli jestem, to jestem bez duszy Marząc, zasłaniam wczorajsze okno Mówiąc dobranoc.. • Skomentuj (0) | Oceń: Plus lub minus.czas na spanie, więc Ci wierszyk ślę Kochanie!. • Skomentuj (0) | Oceń: Plus lub minus.. Dobranoc, śpij mocno, obudź się pełen radości w świetle poranka.. "Starannie wyselekcjonowane cytaty, sentencje i wierszyki na dobranoc.. Wskazówki szefa kuchni na wynos na relaksujący brunch.. Tęsknię za Tobą moja miłości.. Stare sny przychodzą we wciąż zmierzchu, by pocałować na dobranoc… - Frank L. Stanton.. Chcę uchwycić twoje serce… Kocham cię.. Możesz pożegnać się z nią w romantycznym stylu., Wyślij jej te wiersze jako wiadomość na dobranoc i życz słodkich i miłych snów.. Usłysz moje "dobranoc", mimo naszych granic przyzwoitości.. Pocałunek w policzek - znaczenie i 12 różnych rodzajów pocałunków.. Słońce jest zdenerwowane, a księżyc jest szczęśliwy, bo nie ma u niego słońca, a księżyc będzie z tobą przez resztę nocy, miłej nocy.. jak ja bardzo kocham Cie!. Pamiętaj moje serduszko bije jedynie dla Ciebie, bo przy Tobie czuje się jak w niebie.. Zasypiam z bajka nasza samotnie na dobranocEsemeska do podusi, by Twój sen był milusi, żeby Ci się dobre elfy śniły i ciemną noc Ci rozjaśniły.. Jest osobą.. Miłość to znaczy popatrzeć na siebie, Tak jak się patrzy na obce nam rzeczy, Bo jesteś tylko jedną z rzeczy wielu.. Zapada noc, a jedynie co Ci przychodzi do głowy, to zatelefonowanie do swojej miłości i życzyć jej lub jemu spokojnej nocy?. lecz powiedz mi na dobranoc, wyszeptaj przez usta senne.. Miłosne Rozmowy.. - Konstanty Ildefons Gałczyński "Chcę Ci życzyć na dobranoc aby miękkość twej pościeli międzygwiezdny wiatr wymościł i księżyca blask wybielił.. :* ````` Na dobranoc dla misia buziaczek w pysia, śpij dobrze ty moja maskotko, tysiąc ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt