Życzenia urodzinowe dla taty wierszyk

Pobierz

Na barana mnie nosiłeś, Męskie sprawy wyjaśniłeś, Takie są wspomnienia moje, Lecz to urodziny Twoje,Wierszyki na urodziny taty.. I życzę Ci dużo wspaniałej radości,Kochany tato, W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.Urodzinowe wierszyki dla taty W tym niezwykłym dniu życzę Ci, aby na Twojej twarzy zawsze gościł uśmiech, abyś osiągnął wszystko to, co sobie założyłeś i by nigdy nie zabrakło Ci ciepła kogoś bliskiego.. Kochany Tatusiu ja dziś życzenia chcę ci złożyć, mały bukiecik podarować i miłość w mym sercu do Ciebie zachować.. Życzenia.. Kochany Tato - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości.3 days agoŻyczenia na urodziny taty Wszystkie najpiękniejsze chwile spędziłam z Tobą, drogi tatusiu.. Z okazji urodzin życzę Ci, Tato, żebyś nigdy się nie zmieniał.. Najszczersze więc życzenia składamy, Bo bardzo Cię Tatusiu kochamy!Jun 17, 20223 days agoPrzekonaj się, jakie życzenia proponujemy dla taty na urodziny: Z okazji Twojego Święta, Obdaruj Mnie uśmiechem za.. Niech jak dotąd daje Bóg!. Chcę abyś żył przez tysiąc lat!.

Wierszyki urodzinowe dla taty.

Życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu .Życzenia urodzinowe dla taty.. za wszystkie dla nas trudy i starania.wierszyki na urodziny dla taty Drogi tato jesteś najdroższy na świecie i nikt mi Cię nie odbierze, będę dobrą i grzeczną córeczkę i zawsze o Tobie będę pamiętać.. Byłeś i jesteś dla mnie wzorem zarówno ojca jak i człowieka.. Wspomnienia te będą najsłodszymi przez resztę mojego życia.. Dzisiaj, Tatusiu drogi, dzień Twego urodzenia, Więc pragnę i ja także złożyć Ci życzenia.Na urodziny taty ślę życzenia, bo to nie jest bez znaczenia.. Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg!. Wspierasz mnie od urodzenia, więc się nigdy już nie zmieniaj!. Jeśli potrzebujesz życzeń na urodziny wybierz kategorię życzenia urodzinowe, znajdują się polecane przez nas życzenia na wyjątkowy dzień jakim są urodziny.Życzenia urodzinowe.. Za wszystko chcieliśmy podziękować, Lecz za starzy jesteśmy by laurki malować.. Cierpliwie wyczekiwałeś finału, by.. Siłę ducha, myśli, nóg.. każdym czułym serca uderzeniem.. Kochany Tato, Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat!. Tato, jesteś największą radością mojego życia!2 days agoŻyczenia na urodziny taty..

... Wierszyki urodzinowe dla taty .

W dniu urodzin Tatusia naszego, Życzymy mu życia najszczęśliwszego, Dużo zdrowia i marzeń spełnienia, Dużo miłości, smutku ani cienia.. Wspaniałych urodzin!. W dniu urodzin dużo radości, Marzeń spełnienia i pomyślności!. Niekiedy ciężko jest znaleźć wenę do ułożenia życzeń urodzinowych.. Drogi Tato, dziękuję Ci za to, że jesteś.. Mało jeszcze wiem o życiu i za Twe Tato, dobre czyny zdrowia szczęścia, siły, chwały dzisiaj Ci na urodziny szczerze życzy synek mały!. Żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień.. Zajrzyj na naszą stronę po więcej życzeń.. Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij!Życzenia urodzinowe dla taty od syna Na barana mnie nosiłeś, Męskie sprawy wyjaśniłeś, Takie są wspomnienia moje, Lecz to urodziny Twoje, Dzięki Tato za wspomnienia, Które teraz się docenia.. Średnio kilka razy w miesiącu ktoś z naszych znajomych lub ktoś z rodziny obchodzi urodziny.. Kochany Tato, w dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości.. Ale moim mistrzem świata.1 day agoToday zdrowia, szczęścia i na co dzień radości.. Zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.. A kiedy Tata był zdenerwowany,Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzy syn Kochany Tato!.

Oryginalne pomysły na życzenia dla taty.

Każdy wie, Że fanem piłki nożnej jesteś jak nikt inny!. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!3 days agoWierszyki na urodziny dla taty - kreatywne życzenia oraz wierszyki których szukasz.. Dziś swoje święto ma nasz najdroższy Tata, niech los mu szczęściem życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i pod nogi rzuci pieniędzy stos.. Życzę Ci samych pogodnych dni, życia w zdrowiu i dostatku!. Ślemy jakby z procy, sto całusów z całej mocy.. Ponad.. Żeby nie opuszczała Cię wytrwałość Urodzinowe wierszyki dla tatyJun 23, 2021Jun 18, 2022Z okazji urodzin życzę Ci, Tato, aby udało Ci się wszystko, co sobie zaplanowałeś.. Życzę Ci wszelkiej pomyślności, czasu na realizację Twoich pasji, jak najmniej trosk, a za to więcej radości i wspaniałego zdrowia.. Życzenia Urodzinowe No Comment.. Najdroższy Tato - rozpocznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie: czy w smutku czy w radościKopiuj te życzeniaZnajdź prezent dla taty.. Chcę Ci podziękować za to.. W bólu i smutku w rozpaczy i w szczęściu bo Ty mnie kochasz i będziesz kochać.. Każdym z niego płynącym życzeniem.. wraz ze słowami Mojej wdzięczności.. wiedzieć kto zostanie najlepszą drużyną świata, przeżywać emocje!. Jako dziecko wiele przeskrobałem, Nieraz karcący wzrok napotkałem.. Urodziny; Imieniny; 18; ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt