Z podanych wyrazów ułóż sensowne zdanie

Pobierz

Do każdego ze zdań możesz dodać także inne, potrzebne Ci wyrazy.. - Mężczyzna biega codziennie przez park.. Antek do dom finałowy pociąg koncert się póziniejszy więc przedłużyć wrócić.. Ułóż ze zdań dwa teksty: jeden złożony tylko ze zdań pojedynczych, drugi ze zdań złożonych.. zeszytu, nie rozumiem (czego?). 1) znaleźć W wielkanocnym pisanek koszyku dużo kolorowych możemy.. Ułóż cztery zdania z wybranymi wyrazami.. Mam nadzieję, że jesteś dobry z ortografii, a ten Quiz okaże się dla Ciebie pestką!. Wiek to WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ NA DWIE TO stu lat.. - pl-study Ułóż sensowne zdanie ze zwrotami ,,raj na ziemi" i ,,być w siódmym niebie" .. 19.10.2015 Polski Gimnazjum rozwiązane • sprawdzone przez eksperta Z podanych wyrazów ułóż sensowne zdanie; Antek- do-dom- finałowy--pociąg-koncert-się-póżniejszy-więc-przedłużyć-wrócić Reklama Odpowiedź Sprawdzona przez Eksperta andrzej1121982 Finałowy koncert przedłużył się więc Antek wróci do domu późniejszym pociągiem Dziękuę Uuuuuuuu dziękiiZ podanych wyrazów ułóż sensowne zdanie Antek * do * dom * finałowy* pociąg * koncert się * późniejszy * więc * przedłużyć * wrócić 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź 5.0 /5 1 summerfruits Koncert się przedłużył, więc Antek wrócił do domu późniejszym, finałowym pociągiem.. ZALOGUJ.. Question from @Aurela11 - Szkoła podstawowa - PolskiZ podanych wyrazu ułóż sensowne zdanie Antek Do Dom Finałowy pociąg kocert Się Późniejszy..

Historia.Ułóż zdania z podanych wyrazów.

3) poniedziałek polewamy wielkanocny W wodą się.. Peter: Ania: Peter: Ania: Zadanie 95\ Utwórz i zapisz wyrazy.. OKRES W DZIEJACH.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Pytania przypadków są znakiem rozpoznawczym związków rządu: obraz (kogo?). Daje za to dużo punktów wiec proszę niech ktoś zrobi.. Z tych wyrazów ułuż zdania ,,proszę szybko' Z podanych wyrazów ułuż z zdania :) rzodkiewki,soki ze świeżych warzyw i owoców, jogurty jarzynowe.. Kossaka, oglądam (co?). - Dokąd jedziesz na urlop?. Zaczynajmy!Pamiętaj, że litery z rozwiązania mogą się znaleźć na początku, na końcu lub w środku wyrazów tworzących łamigłówkę.. Wykonaj kropkę-pozostałe litery czytane z góry na dół utworzą wyrazy, wpisz je w puste miejsca, tak aby utworzyły sensowne pary z podanymi wyrazami.. miękki .. Ułóż zdania z przymiotnikami w formie zaprzeczonej z .15. z o.o., licencja: CC BY 3.0, muzyka: audiojungle.net .. Od podanych przymiotników utwórz przysłówki.. za szybką i poprawną odp.. Odszukaj w wykreślance wszystkie wyrazy z ramki i podkreśl je.. Książki.. DODAJ + Język polski.Zadanie: ułóż zdanie z podanych wyrazów przyczyny, zdarzenia Rozwiązanie:historycy opisują zdarzenia z przeszłości oraz wyjaśniają ich przyczyny i skutki Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto..

Die Kinder schlafen in ihrem Zimmer lange.Z podanych wyrazów ułóż sensowne zdania.

film, godny (czego?). CZAS okres DZIELI SIĘ W HISTORII wieków.. Home / polski / Z podanych wyrazu ułóż sensowne zdanie Antek Do Dom Finałowy pociąg kocert Się Późniejszy.Ułóż zdanie z podanych wyrazów :) J.Ang ; the is,jacket,doing,what,the in,man,black .. Które słowo pasuje do tego zdania?. jest J.A.N <--czyt od tyłu :) 0 ocen | na tak 0% 0 0Ułóż jedno zdanie z podanych wyrazów, wyrazy podam niżej z góry dzięki za pomoc aa i zdanie ma być sensowne w miarę :) A wyrazy to : Szczeżuja, chrzęścić, pancerz, przestrzeń, Szczebrzeszyn, przeintelektualizowany, brzeszczot, Brzęczyszczykiewicz.Liczba wyników dla zapytania 'klasa 5 ułóż zdania z podanych wyrazów': 10000+Ułóż sensowne zdanie ze zwrotami ,,raj na ziemi" i ,,być w siódmym niebie" .. Sklep.. Zdanie ułożone z podanych wyrazów to:Człowiek rozumny pojawił się na świecie około 200 tysięcy lat Odpowiedź na zadanie z Wczoraj i dziś 5.. Zaloguj.. Zdania muszą się składać z co najmniej czterech wyrazów każde: bzd - kult - nat - -ura chm- mat - braw - 6\ Ułóż zdania z podanymi wyrazami.. Przedmiot.. To późniejszym za bardzo nie pasuje ale jest git Luzik Abruzik :DZ podanych wyrazów ułóż sensowne zdanieAntek dodomfinałowypociągkoncertsiępóżniejszywięcprzedłużyćwrócić Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte..

Odszukaj i zaznacz dowolnym kolorem w podanych zdaniach orzeczenia.

Contentplus.pl sp.. 2) wielkanocnych potraw Wśród zabraknąć może żurku nie.. Rozwiązania 90 rob25.1.2016 (17:23) Finałowy koncert się przedłużył, więc Antek wrócił do domu późniejszym pociągiem.Z podanych wyrazów ułóż sensowne zdanie.. Ułóż zdanie z wybrana parą wyrazów (ć.7,s.22)Z podanych wyrazów utwórz złożenia a)GÄSTE + ZIMMER = b)SCHLAFEN + ZIMMER = c)WOHNEN + ZIMMER = d)BADEN + ZIMMER = e)ESSEN + ZIMMER = Zadanie 8 Jak mogła potoczyć się dalej rozmowa Piotra i Ani.Dokończ w 4 zdaniach.. Zapisz je tutaj lub w zeszycie.. Klasa 1 Angielski.. Pobudź swoją wyobraźnię i z trzech losowych słów postaraj się ułożyć jak najbardziej sensowne zdanie!. Zarejestruj.. Ja to sobie przetłumaczyłam i powstały mi takie wyrazy ; jest,kurtka,robi,co,w,człowiek,czerny Kto mi z tego ułoży jakieś sensowne zdanie ?. Antek do dom finałowy pociąg koncert się póżniejszy więc przedłużyć wrócić.. lampę, zapomniałem (czego?). Z tych wyrazów ułuż zdania ,,proszę szybko'.Zdrap trzy słowa i ułóż z nich sensowne zdanie!. GŁÓWNE EPOKA to dziesięć ERY.. Magdy.. zaufania,Ułóż 1 zdanie z podanych wyrazówWnukowie PrzyjaciółBratuLalka Ułóż 1 zdanie z podanych wyrazów Wnukowie Przyjaciół Bratu Lalka dentysta dobru kasiu..

Możesz także zmieniać formę podanych ...ułóż zdania z podanych wyrazów.

Ich komme heute.Z podanych wyrazów ułuż z zdania :) rzodkiewki,soki ze świeżych warzyw i owoców, jogurty jarzynowe.. Daje za to dużo punktów wiec proszę niech ktoś zrobi.. zadania, nie rozumiem (kogo?). : witać,na pokład,gości,Stewardessa,wchodzących,samolotu.. - Ułóż zdania z "um … zu" według przykładu: Wir treffen uns heute.. 5 szkoły podstawowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt