Sprawdziany z akademii pana kleksa

Pobierz

Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1293 razyUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Bardzo polecam!. Zablokuj Zgłoś.. Wszyscy uczniowie byli ciekawi, w jakiej sprawie przyszedł nieznajomy.. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. Sprawdź się na tym sprawdzianie .. 4.Ujrzałem pod sobą Akademię pana Kleksa, która oddalała się ode mnie z wielką szybkością, park malał i jakby uciekał w dół, koledzy poczęli gwałtownie się zmniejszać.. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy CzekoladowejSprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Akademia pana Kleksa Jana Brzechwy.. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. Następnie podczas słuchania uzupełniaj schemat odpowiednimi informacjami.. 17 pytań.. Obiecał wtedy panu Kleksowi, że już nigdy nie będzie latał.Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. Dziękuje za taki fajny quiz Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.. Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy..

Do akademiiZ czasem Adaś zaczął tęsknić za Akademią Pana Kleksa.

Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Jak dobrze znasz Ambrozego Kleksa i jego przygody.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Lekturkę z pierwszej klasy sobie przypomniałam :D.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: a) deszczu b) mżawki c) grzmotu d) wiatru Rozwiązanie - Opowieść Mateusza rozgrywa się w wieku: a) XVI b) nie możemy tego określić .Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa..

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. Odpowiedz.. do ulubionych 0.. Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak Adaś ma sterować, by wrócić do domu.. 2012-01-09 17:11:21 Podajcie plan wydarzen z Akademii pana Kleksa 2011-12-31 15:38:39pana Kleksa- praca klasowa podsumowujaca.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co sa z klasy IV :)1) Akademia pana Kleksa miescila sie na koncu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Basniowej 2) Ogolem w akademii uczylo sie a)"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Rozwiąż test.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera1.. 8 Obserwuj autora Dodaj.. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chlopcami - wszyscy o imionach zaczynajacych sie na litere A. Przekonaj sie sam!Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie uzytkownika dorotkar folder AKADEMIA PANA KLEKSA Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies iPrzyjemnie jest zapowiedziec, ze od tego momentu uczniowie wkraczaja do Akademii pana Kleksa, by rozpoczac w niej nauke..

W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.

Jak miał na imię Pan Kleks ?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Ile lat ma Adam Niezgódka?. ZapraszamyJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.. Akademia Artium #1 "Tragiczna noc" Dar dla świata #3.Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Po kilku godzinach lotu dotarł z Mateuszem do Akademii.. Po długiej rozmowie pan Kleks wskazał na Adasia i Andrzeja , wyjaśniając, że jego rozmówca przyszedł z bajki o śpiącej królewnie i siedmiu braciach.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt