Odpowiedzi do sprawdzianu z lektury opowieść wigilijna

Pobierz

Nigdy nie wymagalam pelnych zdan (oczywiscie tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlategoDuzo muzyki, spotkania z przyjaciolmi, towarzyskie zabawyOpowieść wigilijna Musze ułożyć krzyżówkę o hasle "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" i odpowiedzi muszą być od tej książki pomożecie ułożyć i odrazu pytania ?. Euzebiusz Screwit.. MagdalenaOpowieść wigilijna - streszczenie lektury - YouTube.. 11) Scrooge jako dziecko spędzał Boże Narodzenie w internacie, ponieważ: a) został odrzucony przez ojca.. Kto jest autorem książki ''Opowieść wigilijna'' 2.w jakim mieście toczy się akcja książki 3.kto jest głównym bohaterem książki 4.W okresie jakich świąt toczy się akcja książki ?. Opowieść wigilijna - streszczenie lektury.. test sprawdzajacy wiedze z lektury opowiesc .. i test, Opowiesc wigilijna podrecznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj sie do klasowki i sprawdzianu.Seriale Emocje .. to prosze tu pisac Post zostal pochwalony 0 razytest sprawdzajacy wiedze z lektury ,,Opowiesc .Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Powodzenia!. Odpowiedz na pytanie z działu: VII - Język polski - Lektury - Opowieść wigilijna 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. 2.Kim był główny bohater?. Należy do klasyki literatury.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki..

Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (.

Sama w sobie jednak stanowi utwór, który głęboko chwyta za serce czytelnika.. Odsunął się od rodziny i w ogóle od ludzi.1.Jak nazywa się i jak ma na imię główny bohater lektury?. "Opowieść wigilijna" - jaki to gatunek .. "Opowieść wigilijna" pokazuje, że nie dają.. Na samym początku, przy okazji opisu wyglądu, Scrooge został porównany do pewnego narzędzia, jakiego?. 3.Z kim mieszkał?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Jakub Marley był: wspólnikiem Ebenezera.. Odpowiesz na pytania o autora dzieła, jego głównych bohaterów i czas akcji, a my powiemy ci, czy warto jeszcze raz wrócić do lektury i uzupełnić braki.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Jakie wynagrodzenie otrzymywał bohater zatrudniony przez Scroog'a?. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. wigilijna.. Dzieje się tak niezmiennie od niespełna 200 lat….. Aby sprawdzić swoją wiedzę na temat książki, zrób szczegółowy test.. c) bardzo nie lubił jeździć do domu.3.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Rozpocznij test.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Kto jest głównym bohaterem książki?.

Odpowiedz.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!

Pomiędzy jakimi osobami nawiązała się pierwsza rozmowa opisana w lekturze?. 8.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Po co przyszedł siostrzeniec Scrooga?. Ebenezer Crachit.Test zawiera 18 pytań.. +0 pkt.. If playback doesn't begin shortly .1) Podaj autora książki a) Karol Dickens b) Stefan Żeromski c) Henryk Sienkiewicz 2) Ile było duchów (razem z Marleyem) ?. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?b) z zegarów wskazujących wieki czekającej go pokuty.. Gdzie pracuje główny bohater książki?. 5.Gdzie pracuje główny bohater książki ?. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.. W okresie jakich świąt toczy się akcja książki?. 15 szylingów tygodniowo 6.Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Z kim mieszkał główny bohater?1.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?test z lektury opowieść wigilijna z odpowiedziami.pdf (22 KB) Pobierz.. Poproszony o wigilijny datek naSkomentuj..

Opowieść wigilijnaTrudny test z Opowieści wigilijnej.

Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. sciaga.pl menu.. Tagi dla tego testu: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Opowieść wigilijna.Opowieść wigilijna - wszystko, co musisz wiedzieć.. o głębokiej przemianie wewnętrznej, o tym, co jest najważniejsze w życiu, o radości i oczywiście: o Świętach Bożego Narodzenia (oryginalny tytuł A Christmass Carol oznacza kolędę czy też pastorałkę, a poszczególne rozdziały określono pierwotnie jako zwrotki).Streszczenie lektury "Opowiesc wigilijna".Odpowiedz na pytania: "Opowiesc Wigilijna"!. W jakim mieście toczy się akcja książki?. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Stracił ukochaną, bo nie mogła znieść jego materializmu.. Po co przyszedł siostrzeniec Scrooga ?. pomiędzy Scrooge'em a jego siostrzeńcem Fredem 5.. 6.kIm był gółówny bohater 7.. Test składa się z 12 pytań.. d) z przedmiotów zebranych przez bohatera.. c) z kluczy, zamków, ksiąg kupieckich i sakiewek.. Pieniądze, którym Scrooge poświęcił całe swoje życie, nie uczyniły go człowiekiem szczęśliwym.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Opowiesc wigilijna" pokazuje, ze .test z lektury opowieść wigilijna odpowiedzi.pdf (22 KB) Pobierz..

Kto jest autorem książki "Opowieść wigilijna"?

Dlatego też warto bliżej przyjrzeć się tej wspaniałej .test sprawdzający wiedzę z lektury opowieść wigilijna.pdf (21 KB) Pobierz.. a) Pudding b) Indyk c) Barszcz z uszkami 5) Co powiedział trzeci duch?1.. Pytania do lektury.. 2.Przykładowe pytania na sprawdzianie z "Opowieści wigilijnej": Kto napisał "Opowieść wigilijną" odpowiedź: "Opowieść wigilijną" napisał Charles Dickens.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Opowieść wigilijna, jeden z najsławniejszych tytułów pióra Charlesa Dickensa, to romantyczna historia (z duchami!). Opowieść wigilijna to ponadczasowy utwór Karola Dickensa.. "Opowieść wigilijna" to lektura do 7 klasy szkoły podstawowej.. test z lektury opowiesc wigilijna odpowiedzi ( test_z_lektury_opowiesc_wigilijna_odpowiedzi.pdf ) .. czyli test z Angielskiego na poranne rozgrzanie umyslu!Opowiesc wigilijna, test z lektury .. Inne tryby nauki.. 17 Obserwuj autora .. Zaznacz poprawna odpowiedz, aby przejsc do nastepnego pytania.. b) jego rodzinny dom był bardzo daleko.. To odwieczna prawda.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. ZAPISZ SIĘ!. a) Bob Cratchit b) Jakub Marley c) Dolly Bantry 4) Jakie jedzenie było opisywane w książce?. a) 6 b) 3 c) 4 3) Kto NIE występował w książce?. Test składa się z 15 pytań.. "Opowieść wigilijna" - jaki to rodzaj literacki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt