Zakopower pójdę boso tekst chwyty

Pobierz

Zapomniany szal Zaszył się w kąt Niemodny już.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów B a.. Pójdę boso Pójdę bosoZakopower Текст на "Boso": I. Nieużyty frak, dziurawy płaszcz, / znoszony but.. Modna być zanim cicho skona B A.. A przed koncertem były konkursy, a ja hardkor się zgłosiłam i kazał mi wejść na scenę, haha.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.Wczoraj miałam fajny dzień, a otóż, że w Elblągu były Dni Chleba i gwiazdą wieczoru był zespół Zakopower!. Pójdę boso C.. Opublikowano: 23 maj 2011 .. Jeśli ktoś umie poruszyć temat śmierci to brzmi ładnie.. Można sobie puszczać co jakiś czas, żeby sobie przypomnieć, o co w życiu chodzi.. Nieużyty frak Dziurawy płaszcz Znoszony but Zapomniany szal Zaszył się w kąt Niemodny już Każda rzecz O czymś śni Odstawiona Jeszcze chce Modna być Zanim cicho skona I dopiero gdy zawoła Bóg To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów Pójdę bosoDiscover releases, reviews, credits, songs, and more about Zakopower - Boso at Discogs.. Pójdę boso Pójdę boso Autor: swiatowidek o 06:31.. Zagubiony gdzieś Parasol, z nim Czekam na deszcz.. Zagubiony gdzieś parasol, z nim..

I dopiero gdy zawoła Bóg B a. Zakopower w wykonaniu dziewcząt ze STUDIA PIOSENKI HDK ( Iza Karczewska, Maria... Jump to Sections of this page Zegar nie wie jak Bez moich rąk Ma życie ...Zakopower - Boso - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.

Każda rzecz o czymś śni odstawionaNieużyty frak Dziurawy płaszcz Znoszony but.. I dopiero gdy zawoła bóg To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów Pójdę boso Pójdę boso Pójdę boso Pójdę boso.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Żeby nie piętrzyć w wielkich stosach rzeczy, których i tak ze sobą nie zabierzemy.Choć inksom nute mà kàzdy cłek Jeden grà troche s***no i płakać sié kce Drugi zaś niesié radość - co rus by sié śmiàł Kàzdy z nik dajé światu kielo moze Zycié swojé jak nute Jako mozes wygrywàj Niek ta twoja muzyka Syćkik ludzi porywà Hań Kiedy sié zdarzy, ze nie trafis w dźwięk Dalej gràj jako umiés, to granié mà sens Bo jak wràz syćka nucom nie strasny zły .Pójdę boso.. Sprawdź słowa piosenki Boso Zakopower, zobacz teledysk.. Pójdę boso c C. :) Lubicie do niego wracać?. Fajnie, że czasem do kanonu popkultury przejdzie piosenka o tak mądrym tekście.. Zapomniany szal zaszył się w kąt, niemodny już.. Każda rzecz O czymś śni Odstawiona Jeszcze chce Modna być Zanim cicho skona.. Zakopower - Official - dziękujemy!Pójdę boso Zakopower.. Pójdę boso g. Pójdę boso g7.. Boso - Nieużyty frak, dziurawy płaszcz, znoszony but..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt