Opis obrazków po niemiecku

Pobierz

obrazki w załączniku +0 pkt.. Na obrazku widzę zespół składający się z 4 mężczyzn którzy śpiewają na scenie.. Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. Dominika Grabowska 1 lutego, 2013 język niemiecki No Comments.. Sa to trzy obrazki opisze je w kilku zdaniach.. v3 Miłego dnia, obywatelu.. v3 Znaleziono 1922 zdań w 17 ms. Proponuję zacząć od opisu dwóch najważniejszych płaszczyzn: pierwszego planu oraz tła.. Są oni szczęśliwi i usmiechnięci.. Poszczególne elementy możesz lokalizować również za pomocą zwrotów "in der Mitte vom Bild", "oben/unten".. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. obrazki w załączniku.. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.1 Słówka niemieckie i zwroty - powitanie & przedstawianie się.. Oni grają na dworze.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opis 2 obrazków po niemiecku prosze:(Pytania .. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.. kategoria: Nauka języka niemieckiego / forum: Pomoc językowa - Sprawdzenie.. 4.Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów: in der Mitte - na środku links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie rechts/auf der rechten Seite - na prawo/po prawej stronie in der linken oberen Ecke - w lewym górnym rogu in der linken unteren Ecke - w lewym dolnym roguOpis obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung..

3.Opis obrazka po niemiecku dom.

Na początku warto podać co jest zaprezentowane na zdjęciu / obrazku, jaki jest tytuł, kto jest autorem, ewentualnie kiedy zostało ono zrobione: Das Bild / Foto zeigt … - obrazek / zdjęcie pokazuje….. - Po lewej stronie obrazka jest/są….. :) tak kilka zdań do każdego !. Na tę część egzaminu przeznaczone są 4 minut.2.. Opis obrazków, rzeczy w pokoju 0 37 fiszek martazolzina.1.. - Po prawej stronie obrazka jest/są….. Potrzebuję opisu obrazków PO NIEMIECKU tak o 5-10 zdań do każdego obrazka.. Do umiejscowienia osób i przedmiotów można wykorzystać np.: In the picture I can see….. — "Po lewej/prawej jest/znajduje się…" lub In the left/right corner I see….. Literature.Bardzo proszę !. 7 W sklepie.. Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć pare zdań na niemiecki dotyczących opisu obrazków ?. This picture shows - ten obrazek przedstawia.. 2 Podstawowe słówka po niemiecku - liczby.. — "Obrazek pokazuje/przedstawia…".. Odpowiedz.. The picture makes - zdjęcie sprawia, że.. Opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań, które pojawia się na maturze ustnej i wymaga znajomości specjalnych sformułowań.. Najpopularniejsze zapytania: 1-200, ~1k, ~2k, ~3k, ~4k, ~5k, ~10k, ~20k, ~50k, ~100k, ~200k, ~500k.. The photo was taken in - zdjęcie zostało zrobione w.. 6 Podstawowe zwroty po niemiecku w restauracji..

3 Godziny po niemiecku.

1 obrazek Na obrazku widzę duża, wielopokoleniową rodzinę.. Aby zaznajomić się z nimi, wystarczy skorzystać z wygodnych, interaktywnych fiszek.Opis obrazków po niemiecku.. Szkoła - zapytaj eksperta (1199) Szkoła - zapytaj eksperta (1199) Wszystkie (1199) Język angielski (748) Język polski (217) Matematyka (234) Biznes i .prosze o opis obrazka po niemiecku na ktorym sa znajduja sie ;(7 zdan potrzebuje) Na obrazku znajduja sie dwie kobiety i dwoch mezczyzn jedna z kobiet stoi przy oknie druga siedzi na podłodze, jeden mezczyzna lezy i czyta ksiazke obok łozka leza ksiazki i buty pod łozkiem a drugi siedzi na fotelu i czyta gazete, na podłodze lezy pies rozwniez poza tym w pokoju (pomieszczeniu) ktorym sa .Najpopularniejsze tłumaczenia "opis obrazka" po niemiecku: Bildbeschreibung.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Opis obrázky po niemiecku d; Opis obrázky po .Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf.. Tematy; Ostatnie wpisy; Ostatnie tematy; Obserwuj; Ignoruj; Temat przeniesiony do archwium.. Jeśli na obrazku przedstawione są osoby, powiedzcie, czy jest to kobieta czy mężczyzna, dorosły czy dziecko, jak wygląda, w co jest ubrany, co robi.Jan 10, 2021jeniecki notatka Opis olo " ka @_notateczkii Jak to zrobić dobrze Opis obrazka (die Bildbeschreibung) Opis obrazka / Opis zdjęcia / Opis ilustracji w języku niemieckim: jest standardowym zadaniem wielu egzaminów, w tym egzaminu maturalnego przydaje się w wielu sytuacjach życia codziennego Uwzględnij następujące informacje: kto lub co znajduje się na zdjęciu gdzie się znajdują .Zazwyczaj to ten drugi sprawia najwięcej problemów..

4 Miesiące po niemiecku.

Pytania są widoczne tylko dla egzaminatora.. 9 Inne podstawowe słówka po niemiecku.500 najważniejszych czasowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom podstawowy; 300 najważniejszych określeń po niemiecku; Podstawowa gramatyka niemiecka; Słownictwo do ZD; Niemiecki: dzień drugi; Niemiecki C1; .. Tylko opanowanie tego rodzaju zwrotów pozwoli ułożyć prawidłową wypowiedź.. Spędzają wolny czas rozmawiając i jedząc pizze.Zadanie: siema mam małe zadanko z niemca, mianowicie mam opisać co widzę na 2 obrazkach , a że moja znajomość j niemieckiego jest znikoma, proszę kogoś Rozwiązanie: obrazek nr 1 das foto stellt viele leute dar das ist wahrscheinlich eine familie vielleichtDostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opis obrazków po niemiecku :) kto ?. Zwróć uwagę na to że w zdaniu używa się "in" a nie "on", jak tłumaczyłoby się z polskiego "na obrazku", co jest najczęściej popełnianym błędem wśród maturzystów.. Pochodzą one z różnych źródeł i nie zostały zweryfikowane.. Auf dem Bild / Foto wurde gezeigt, dass.. - na obrazku / zdjęciu zostało pokazane, że ….Od czego zacząć opis obrazka po niemiecku?. On z niezmąconym spokojem przysłuchuje się opisowi pierwszych obrazków.. Znajdują się w pokoju i siedzą na dużej kanapie.. - Na tym obrazku jest/są…..

5 Dni tygodnia po niemiecku.

gdzie ?. Bardzo proszę !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt