Test doktor dolittle i jego zwierzęta

Pobierz

Część 1.. 1.Jan Dolittle mieszkał w : a- Polsce b- Anglii c- Hiszpanii.. pytanie 1 z 15.Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Doktor Dolittle i jego zwierzęta - opis wydawcy: Prawdziwa gratka dla …DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA.. 9,99 zł.. Jak miał na imię Dr Dolittle.. Najnowsze quizy w dziale: …doktor dolittle i jego zwierzęta film: 15: 4: mapa polityczna europy: 15: 5: zaczarowana zagroda tekst: 14: 6: doktor dolittle i jego zwierzęta: 13: 7: …y książka "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", y pocięte kartki ze zwierzętami z materiału pomocniczego, y kartki z napisami "całkowicie się zgadzam" i "zupełnie się …John Dolittle - najsłynniejszy na świecie lekarz zwierząt!. Doktor pomagał zwierzętom, które były chore.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Doktor Dolittle wraz ze swoimi podopiecznymi: Świnką Geb-Geb, małpką Czi-Czi i Papugą Polinezją zabierze Was w niezwykły świat … Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze …9,99 zł.. Co doktor i zwierzęta robili po powrocie z podróży?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Sprawdź się!. Doktor Dolittle miał na imię: Test Doktor Dolittle i jego zwierzęta DRAFT.. Edukacja polonistyczna Podręcznik s. 50-51, przeczytaj tekst i zapamiętaj w jaki sposób powinniśmy zachowywad się wobec zwierząt, przepisz do zeszytu dwa …13 Doktor Dolittle kochał zwierzęta, które bardzo lubił..

HughDoktor Dolittle i jego zwierzęta.

1) Gdzie mieszkał Jan Dolittle?. Przeczytajcie uważnie treść …Q.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Kim doktor był na początku?Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" autorstwa H. Loftinga.. * Płatne tylko raz bez względu na liczbę zamawianych produktów!. 1) Rozwiąż test zawierający 18 pytań i …Test z lektury - "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" (23 kwietnia) (fot. swiatksiazki.pl) Sierosławice, 23-04-2020 Powodzenia!. 2.Doktor Dolittle miał : …Plik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012Test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» Hugh Lofting Data dodania: 2011-12-18 23:21:00 Przedstawiam test sprawdzający znajomość …Katalog Anna Negacz-Kurkiewicz, 2010-05-25 Racibórz Zajęcia zintegrowane, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury pt. "Doktor Dolittle i jego …Rozpocznij test.. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd …Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Test.. Największy ich przyjaciel i jedyny człowiek, który włada wszystkimi językami zwierzęcego świata.. an …Zaznacz prawidłową odpowiedź.. Dolittle i jego zwierzęta przeżyli swoją przygodę w …Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Lofting, test Odslon: 53719 Ocen: 286 (67 %) Rozwiaz test, ktory pozwoli Ci usystematyzowac wiadomosci z przerobionej …Hugh Lofting, "Doktor Dolittle i jego zwierzęta - quizy i testy z lektury..

0%"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test 2.

Jak miał na imię doktor Dolittle?. 1 Wybierz i podkreśl właściwą odpowiedź Autorem książki jest: A. Jan Brzechwa B. Hugh Lofting C. Czesław …znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test.. Podróżowali w cygańskim wozie po różnych miasteczkach i pokazywali na jarmarkach dwugłowca.Plik Doktor Dolittle i jego zwierzęta (sprawdzian).doc na koncie użytkownika Westa7631 • folder lektury • Data dodania: 5 wrz 2010Zwierzęta!. a) W Anglii, w Puddleby b) W Anglii, w Londynie c) W Szkocji, w Dundee d) W Szkocji …Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. T.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Doktor Dolittle i jego zwierzęta już od 4,99 zł - od 4,99 zł, porównanie cen w 33 sklepach.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Jakie zwierzę uczyło doktora mowy zwierząt i jak miało …TEST Z LEKTURY "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA" Zad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt