Lektura kajko i kokosz sprawdzian

Pobierz

A. napuścili na nich niedźwiedzia B. rozbili im pod nogami gniazdo szerszeniDlaczego Mirmił, Kajko i Kokosz nie mogli po zachodzie słońca wejść do grodu?. 0.Test ze znajomości lektury "Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz - miejsca, przedmioty Pasujące pary.. Która z informacji nie dotyczyMirmiła?.

zawaleniem bramy prowadzącej do szkoły latania.

.. Kasztelan bał się zarazy.. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. a) Kajko zachorował.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zaznacz właściwą odpowiedź.. Dagna Olga Jaga Na co narzekał Łamignat?W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. b.Streszczenie.. b) Żona Mirmiła nie pozwoliła ich wpuścić.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Test składa się z 15 pytań o różnym poziomie trudności.. Marzył o lataniu.. Jak nazywa się wódz Zbójcerzy?. Szkoła latania (Janusz Christa).. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. sluchowiska (ksiazki audio MP3), lektury szkolnej w klasach 4-6 szkoly .Kajko i Kokosz 15 Kto prowadzil spor o charty w "Panu Tadeuszu"?.

... to powinna byc lektura dla 1 klasistkow.

answer choices musieli załatać zniszczony dach gotować obiad dla wszystkich uczniów pomalować cały budynek Question 11 60 seconds Q.. Bohater historii Łamignat (zbój i mąż czarownicy Jagi) źle się czuje i narzeka na brak sił.. Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Test "Kajko i Kokosz szkoła latania" Teleturniej.. Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił podstępny, zawzięty Kajko wiecznie głodny Kokosz łatwowierny, ulęgający wpływom Hegemon odważny, rozsądny, zaradny 3.. Rozwiąż quiz i sprawdź!Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i. wybiciem wszystkich szyb w oknach szkoły.. takie dziecinne ksiazki mnie nudza ~ Gaba 2022-04-20 20:29:47.. Szkoła latania".. Szkoła latania"!. b) był nieustannie śpiący.Q.. a) był nieustannie głodny.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Zachęcamy was do sprawdzenia swojej wiedzy po przeczytaniu lektury Janusza Christa - Kajko i Kokosz.. Rozwiaz test!Kajko i Kokosz audiobook MP3 - w powyzszym filmie video na YouTube wysluchasz dwoch pierwszych rozdzialow.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Oct 7, 2020Poprzednia część Następna część.. Jego żona Jaga posiadająca magiczne moce, chcąc pomóż mężowi ofiarowuje mu fujarkę o zaklętej mocy nadającej nadludzką siłę..

Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.

Dodaj do ulubionych.. Jakie było ulubione powiedzenie Łamignata?Kajko i Kokosz.. Łamignata Mirmiła Jagi Sprawdź się w poniższych tematach: Podania i legendy polskie - sprawdź swoją wiedzę!. nad jeziorem na brzegu morza na brzegu rwącej rzeki Którą z cech można przypisać Kokoszowi?. Szkoła latania - Test wiedzy Gdzie stoi gród Mirmiła?. Quiz - Test 1) Jak nazywała się ciotka Kokosza?. Szukaj.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Test uczuć sprawdzi, jaki masz typ osobowości!Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Test składa się z 12 pytań.. 7 miesięcy temu.. Szkoła latania 2.. Szkoła Latania Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Jaki zaczarowany przedmiot Jaga podarowała.. Szkoła latania".. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Szkoła latania - streszczenie.. Szkoła latania.. zawaleniem budynku szkoły latania..

test z lektóry kajko i kokosz Rysunek z opisami.Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!Test z lektury Kajko i Kokosz, Janusz Christa.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. wg Cnowrotek.. Przykładowa notatka: opowiadają o przygodach i podróżach ciekawe wciągają pełne zwrotów akcji pełne niezwykłych zdarzeń np. Kajko i Kokosz mają obrazki zabawne np. Tytus, Romek i A'tomek KOMIKSY 3.. Posiada magiczne lustro Od kruka Słyszy cudze myślianswer choices a) miała czynić go niewidzialnym b) miała mu dać ogromną siłę c) miała uśpić wrogów d) miała zaczarować wrogów Question 3 30 seconds Q.. Do tego dochodzi jeszcze komizm sytuacyjny - podczas próby latania, zniszczony został dach Szkoły.4TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Szkoła latania".. Lot Kajka i Kokosza na miotle zakończył się.. Ruszają do grodu, by zrabować wszelkie dobra jego mieszkańcom.. 3 Obserwuj autora.. pytanie 1 z 14.Test na lektórę Kajko i Kokosz Labirynt.. Wątek ten dowodzi, że determinacja w realizacji celu daje skutek i sprzyja pomyślnemu rozwojowi zdarzeń.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.Jaką karę dostali Kajko i Kokosz w szkole?. pytanie 1 z 15 Czyimi towarzyszami byli tytułowi "Kajko i Kokosz"?.

Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.

Klasa 4 Polski.. Szkoła latania (komiks)Dzieje Się - magazyn kulturalno - rozrywkowy w każdy piątek o 18:00 w Telewizji TVSGospodyniami programu są: Monika Herman i Nina NocońKajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury Rozkaz Kasztelana zbójcerze traktują jak zaproszenie.. streszczenie?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. c) Mirmił wydał rozkaz, by nikogo po zmroku nie wpuszczać do grodu.. Część 3.. Praca z tekstem.. Część 2.. Co roku i my włączamy się w obchody tego święta.. alternatives.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania - Test wiedzy z lektury.. zawaleniem bramy prowadzącej do szkoły latania.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Część 1.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50Kajko i Kokosz.. Kto napadł na Kajka, Kokosza i ich przyjaciół w lesie?. Jak nazywało się miejsce, w którym Kajko i Kokosz jadali posiłki?Kajko i Kokosz.. a) Kajkusia b) Łamignatka c) Jaga d) Milusia e) Lubawa f) Hegemonia 2) Jak nazywa się wódz zbójcerzów?. Nic nie zrozumiałam ale się przyda dzk ~ d 2022-04-19 09:10:52 .Lektura Kajko i Kokosz Szkola Latania-Ktos napisze.. Adam Mickiewicz Janusz Christa Paweł Chruściak Jak ma na imię żona Łamignata?. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt